ik wil mijn ss misschien binnenkort de deur uit doen, maar ik durf nog niet te zeggen wat ik er ongeveer voor wil hebben omdat ik denk dat ik misschien iets te subjectief ben, en dan misschien een te hoge prijs vraag, of juist te laag, dat hangt er maar net vanaf.
Het is natuurlijk ook zo: wat de gek ervoor geeft, maar een minimale waarde indicatie zou ik toch graag willen weten.
dus als je wil, geef je mening maar en zeg maar hoeveel ik er voor zou kunnen vragen
alvast bedankt!
Het gaat dus om een Honda ss50z k1 met de volgende specs:
-k1 kastanjerood/bruin frame mét nederlands bromfietskenteken met een paar minder mooie plekjes, maar absoluut niet doorgerot of krom en heeft geen deuken o.i.d.
-origineel Honda ss50 motorblok met 70cc cilinder, vvv en een 19mm Walbro carb+powerfilter. loopt inmiddels heel goed!
-voor en achter imi chrome achterspatborden, aardig netjes nog (ori Ned. achterspatbord is nog aanwezig maar heeft een lelijke plek op het uiteinde)
rode k1 tank met een paat lelijke plekjes (witte primer plek op de foto's is al overgespoten)
-groot en dimlicht, tellerlicht en achterlicht doen het allemaal goed!
-knipperlichten en toeter deden het laatst nog maar nu niet meer, ik denk dat de accu dood is of een zekering doorgebrand.
-remlicht zit er wel in, maar is niet aangesloten
-chrome shark achterbrug, originele k1 achterbrug heb ik nog (recht en geen uitgelubberde bussen)
-originele HM065 k1 lage sigaaruitlaat, in hele goede staat
-V8 speedsource uitlaat, was eerst blauw maar is nu een beetje gepolijstachtige aluminium-look
-werkende km-teller
-velgen zijn redelijk netjes, spaken zijn niet heel mooi meer.
-voor en achter remschoenen zijn zo goed als nieuw!
-goede kwaliteit ketting en tandwielen net vervangen!
-nieuwe voorremkabel
-k1 koplamphuis met barstje aan de zijkant met koplamppetje
-ori achterlicht, was een stuk uit gebroken maar heb daar een ander rood glasstukje ingelijmd, beetje beun dus.
-365mm achterveren, netjes spatbord iets naar beneden gezet zodat er niet zon groot gat tussen wiel en spat zit. (ori veren (zonder kapjes) heb ik nog)
-standaard is laatst van mijn steppenbalk afgebroken
-achterwiellager is vorig jaar vervangen waardoor de wegligging een stuk is verbeterd.
-imi buddy met mooi dekje nog.
-banden hebben nog goed profiel
dat was het denk ik, hier ook nog wat foto's:
dit zijn voor nu de meest recente foto's die ik voor handen heb, sindadien niet veel veranderd, alleen andere achterveren en ketting+tandwielen
http://img35.imageshack.us/img35/9578/5 ... 25ggqz.jpg
http://img38.imageshack.us/img38/6065/5 ... 05k3ac.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/9128/5 ... 25o6ps.jpg
oudere foto: hier nog met immi motorblok, ori achterspat die niet mooi uitkwam
http://img27.imageshack.us/img27/2933/hondass50009.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/5940/2 ... 15zdko.jpg
Mvg David Bouwmeester