Heb gisteren een CB77 weten te bemachtigen !
Ding moet nog wel goed opgeknapt worden enzo, wordt dus een mooi winter projectje.
Het blok is matching bij het frame, ik weet alleen het bouwjaar niet. Volgens de meneer van wie ik hem kocht kwam hij uit 1972 of 1973, maar volgens mij klopt/kan dat niet.
Volgens mij zijn ze maar tot 69 gebouwdt
Maargoed, daarover later meer.
Hij heeft hem 10jaar geleden dik in de tectyl gespoten, dus het chroom is allemaal nog in redenlijk goede staat. Alleen de velgen heb ik mijn twijfels over, maar dat moet ik nog bekijken hoe die onder het vet vandaan komen.
Zit nu nog een sport stuurtje op, maar ik denk dat ik een stok stuurtje erop doe. Zal wat relaxter rijden denk ik.
Verder veel polijst werk enz. maar allemaal aardig 'do-able' denk/hoop ik
Ook heeft hij hem 2jaar geleden nog gestart, en af en toen een draai aan het blok gegeven, dus hij staat gelukkig niet vast. ( waar ik wel bang voor was )
Zo moet hij worden

Straks een boel foto's maken, en dan maak ik direct wel een project topic aan bij de plofpony sectie. Wordt een groot en lang winter project.
Moest het gewoon alvast even kwijt *blij is*

