Pagina 1 van 1

Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 10 okt 2015 13:14
door zeebaarsje
Goedemiddag,

Ik ben opzoek naar een kwalitatief goede sportuitlaat voor onder mijn C50. De reden hiervoor is is dat ik mijn brommer dagelijks gebruik en dus de originele uitlaat (die nog in zeer mooi staat is) een beetje wil besparen. Daarnaast wil ik een een dieper en harder geluid zodat mensen op het fietspad mij horen aankomen, het is namelijk echt retedruk opweg naar de uni 's ochtends hier.

Ik heb mijn oog al op een paar mooie uitlaten laten vallen:

1) V8 Speedsource, titanium look (rijden veel mensen in zwolle mee geloof ik)
Afbeelding

2) Protech RVS uitlaat, het voordeel is dat hij van RVS is en dus minder snel kan gaan roesten
Afbeelding

3) Motosport, luxe uitvoering
Afbeelding

Wie kan mij vertellen welke echt een mooi geluid heeft en nog een tijdje mee kan? Mijn budget is rond de 160 euro, dus als je eventuele andere uitlaten weet die mooi zijn hoor ik dat graag :D

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 10 okt 2015 14:21
door René
De V8 klinkt het mooist. Mooi donker, maar niet super luid. Heb er vroeger een gehad en ik vind het een van de mooiste geluidjes die je kan krijgen voor dit geld. Helaas uiterlijk vind ik hem minder.

De Protech zou een mooi donker geluid moeten maken, maar is wel luid. Ik heb hem nog nooit in het echt gehoord. Hoewel ik er hier nog wel een heb liggen. Splinternieuw. Er moet een beugeltje voor gemaakt worden, vandaar dat ik hem nog niet heb getest. Uitlaat ziet er mooi uit. Het is alleen niet helemaal de stijl die ik zoek. Dus hij is principe te koop. Mocht je interesse hebben, stuur even een PB.

De motosport is vooral heel luid. Geluid is hard en zwaar. Bij de luxe uitvoering weet ik het niet. Maar bij de normale uitvoering is de kwaliteit niet geweldig. Dus vaak poetsen als je hem mooi wilt houden.

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 10 okt 2015 14:37
door zeebaarsje
Bedankt voor je snelle reactie! Het geluid moet dus wel iets luider zijn dan de originele uitlaat van Honda.

Ik denk dat ik dan de motosport niet neem, en dan liever iets meer uitgeef aan een uitlaat van goede kwaliteit. Heb je een pbtje gestuurd :)

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 10 okt 2015 15:57
door chaly-dude
Neem de V8. Die ziet er goed uit en klink goed.
RVS is in zekere zin een voordeel, maar V8 heeft zichzelf al bewezen. En ik mag toch hopen dat je verstandig bent en in de maanden november/december/febrauri en misschien maart je bromfiets binnen laat staan ivm pekel.

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 10 okt 2015 16:26
door zeebaarsje
Okee thanks!

Nee brommer laat ik staan in de winter zodra het te koud en glad wordt (oftewel als ze gaan strooien). Heb geen zin in valpartijen oid.

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 10 okt 2015 23:39
door apae01
Jamaar... in dit land beginnen ze al te strooien als er een nachtvorstje voorspeld wordt in september, en dat houden ze vol tot mei.
Tenzij we een keer een echte winter krijgen, want dan is in december alle strooizout op...
Oftewel: pekeltijd is een heel stuk langer dan de periode dat het daadwerkelijk niet te rijden is vanwege gladheid.

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 11 okt 2015 00:17
door zeebaarsje
Misschien wel Hè?

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 11 okt 2015 12:28
door RemyReints
Mijn protech klinkt prima vind ik zelf :)
+ je kan je stepje blijven gebruiken.

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 11 okt 2015 12:39
door zeebaarsje
Midden bok kan ook blijven zitten toch?
Ik had wel een filmpje gezien van de uitlaat op youtube, was volgensmij van jou! Klinkt goed en diep.

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 11 okt 2015 12:46
door René
Was zijn filmpje idd. Zie ook dit topic: http://4takt.net/viewtopic.php?f=8&t=30 ... it=protech

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 18 okt 2015 21:30
door st Franciscus
Ik zou de v8 ken ik niet. Kan ik je geen advies over geven. De pro tech blijf je alsnog poetsen,als je van een blinkende uitlaat houd. Hij wordt nogal dof namelijk. Ten slotte de moto sport. Die maakt ren tyfus herrie!!
Gegarandeerd problemen met de politie. Er bestaat ook een moto sport model met een kleiner gat op het eind. Misschien is dat ren idee?

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 19 okt 2015 20:23
door zeebaarsje
-
Bedankt voor je reactie, uitlaat zit er echter inmiddels al op! Mooi geluid maakt ie, donker en wat harder, ben er blij mee.

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 19 okt 2015 20:43
door st Franciscus
Ik had je graag een foto gestuurd van mijn c met de moto sport.
Ben er alleen nog niet uit hoe je een foto kan uploaden :roll:

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 19 okt 2015 21:51
door nielspbr
Edit je bericht met de "volledige bewerker" en je ziet onderin de optie bijlage uploaden...

Re: Sportuitlaat c50?

Geplaatst: 19 okt 2015 22:00
door st Franciscus
Dank voor de tips.
Bij deze de moto sport.
In Nederland vragen om problemen. In Griekenland geeft er geen enkele politieagent een reet om :mrgreen: