Pagina 1 van 2

Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 25 aug 2014 20:28
door Soop
Ik ben al een tijdje aan het zoeken naar goeie en mooie banden voor mijn CD50.
Ik wil per se 300 achter en 275 voor dus de Michelin M45 valt af, want die bestaat niet meer in 300.
Wat ik altijd de mooiste profielen vindt zijn trialprofielen zoals de Kenda K262, ik heb die ook op een andere brommer en bevallen me eigenlijk best aardig voor door de stad crossen. Maar ze passen misschien niet echt bij de stijl van de cd en ik ga met de cd toch een stuk harder en ik wil veilige, betrouwbare banden die fijn rijden voor deze brommer.

Ik wil geen moderne semi slicks oid (vind ik veel op webshops).

Nu mijn vraag: ik vond deze deestones
D777 voorband
http://www.jmpbonderdelen.nl/universeel ... -d777.html

D778 achterband
http://www.jmpbonderdelen.nl/universeel ... -d778.html

Deestone staat niet echt bekend als een A merk (hoewel ik er best goeie ervaringen mee heb),
zij pikken vaak hun profielen van andere merken. En dan nu echt mijn vraag:

Van welk merk/types zijn deze 2 banden afgekeken? Het zijn klassieke profielen en wil graag kijken of ik de originele bij een beter merk kan vinden.
Zo nee: heeft iemand ervaring met de Deestones?

Dank u

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 25 aug 2014 21:37
door apae01
3.00 (x17) is niet bepaald een gangbare maat: op de motorbandensectie van autobandenmarkt zie ik maar vijf typen die in die maat leverbaar zijn. Je maakt het jezelf dus wel lastig.
Het profiel lijkt sterk op een Continental KKS10, en ook de Anlas NR-1 (een van die vijf) lijkt er wel op. Geen idee of dat beter is dan Deestone overigens.

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 25 aug 2014 22:12
door ciebie
De Heidenau's op deze pagina lijken wel een beetje op M45's.

http://www.kreidlerparts.com/parts/cate ... ?mode=grid

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 25 aug 2014 22:31
door Soop
Bedankt voor de reacties

ja die Heidenou k58. Ik heb daar wel naar gekeken, maar vind het profiel een beetje lelijk/modern.

De continental KKS10 zijn er helaas niet in 3.00, maar zou wel mooi als voorband kunnen dienen in een 250 of 275.

Anlas profiel is inderdaad ongeveer dezelfde als de deestone, mooi grof klassiek wegprofiel. Anlas is een beetje een C merk, van wat ik begrijp. Deestone dan misschien nog net een B merk.

Zo'n beetje alles wat je tegenkomt op google als het om banden gaat is verkooppraatjes, de een is nog beter dan de ander. Op fora komt het vaak op de m45 uit. Die heb ik net op de brommer van mn vriendin gezet en bevallen inderdaad ook goed.

Ervaringen en suggesties worden gewaardeerd.

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 25 aug 2014 23:26
door Saik0
Ik heb de anlas banden onder de sr500 gegooid omdat ze zo'n semi klassiek profieltje hebben, rijdt prima. Zijn niet hele stevige banden (geen stugge zijkanten), maar voor de brommer maakt dat ook niet uit.

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 26 aug 2014 12:12
door MrSinga
waarom zo'n profiel? Bedoel, op m'n Benly (CD50) zit ik met een 2,75-17 Metzeler. Houdt zich goed bij hogere snelheden (lees, het ding heeft motoplaat en gaat toch gemakkelijk naar de 120km/h). Niet echt uw profielsoort, maar wel gewoon goeie band (en dat geniet m'n voorkeur dan ook wel)

nu, dat profiel lijkt sterk op de originele bridgestone bandjes van een dax, Zat dacht ik ook zo'n profiel op m'n ex-CB125S, en foto's tonen me dat het idd nen bridgestone was :D

continental heeft in 2,50-17 wel zo'n soort look bandjes weet ik... waren deze die we op het werk maar konden krijgen :?

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 26 aug 2014 12:56
door apae01
Heidenau heeft ook wel bandjes met klassieker profiel, de K36 bijvoorbeeld. Heb ik onder de P50, bevalt daar prima. Maar ja, die bestaat dan weer niet in 3.00-17 voor zover ik kan vinden.

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 26 aug 2014 12:59
door DaxDip
Je kunt ook eens op oponeo.nl kijken. Zeer goedkoop en kwalitatief goed. Koop daar altijd de banden voor m'n dax.

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 26 aug 2014 16:46
door mattijsvos
de metzeler zijn heerlijke bandjes met mooi profiel
ik heb achter ook 3.00 en voor 2.75

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 26 aug 2014 17:59
door Soop
welke metzeler heb je het dan over? ik kan alleen de m22 vinden
http://www.metzeler.com/site/com/produc ... Me-22.html

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 26 aug 2014 22:38
door MrSinga
Soop schreef:welke metzeler heb je het dan over? ik kan alleen de m22 vinden
http://www.metzeler.com/site/com/produc ... Me-22.html
nee, dat zijn niet deze die ik heb...

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 26 aug 2014 22:46
door Eric
sava?

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 27 aug 2014 01:31
door four_stroker
Ca va bien! Et toi?

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 27 aug 2014 08:58
door wim V8
Dat profiel is precies een Vredestein van vroeger, bestaat dat nog?

Gr. Wim.

Re: Toch nog een bandentopic

Geplaatst: 30 aug 2014 12:55
door mattijsvos
ik heb de me22 heerlijke banden