Pagina 1 van 1

Honda PC50 keuring

Geplaatst: 12 jul 2012 14:32
door kassa
Haa,

Ik ben al enige tijd bezig met het restaureren van een oude Honda PC50. Nu denk ik dat ik al een heel eind op weg ben
zo ongeveer alles wat nodig is doet het. Het enige wat nog rest is een geldig kenteken. Met de keuring van RDW ben ik niet zo bekend ik heb het een en ander opgezocht en kwam erachter dat je informatie moet hebben over bouwjaar en datum eerste toelating, over beide gegevens weet ik niks het enige wat ik heb is de Honda zelf.

De brommer is voorzien van een kenteken maar weet niet of deze nog geldig is hoe kan ik dit natrekken?
Wat moet ik nu precies doen zodat hij gekeurd kan worden?



Zie hieronder de foto's van framenummers en het huidige kenteken




AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding

Re: Honda PC50 keuring

Geplaatst: 12 jul 2012 14:51
door nielspbr
Dat "kenteken" is helaas een verzekeringsplaatje, daar heb je in dit geval niets aan.

Hier staan de bouwjaren van de pc50: http://www.4takt.net/viewtopic.php?f=38&t=15175

Gezien het pf blok zou het een type-K zijn, 1969-71.

Re: Honda PC50 keuring

Geplaatst: 12 jul 2012 15:36
door NIX
Verkoopverklaring hier uitprinten, de kentekeninfo van het board printen, brommer in orde maken en naar de RDW voor een kenteken. Klaar.

Re: Honda PC50 keuring

Geplaatst: 12 jul 2012 16:15
door kassa
Type K klopt inderdaad het is geen bovenliggende nokkenas en wel PF blok, danku!
NIX schreef:Verkoopverklaring hier uitprinten, de kentekeninfo van het board printen, brommer in orde maken en naar de RDW voor een kenteken. Klaar.
Wat bedoel je hiermee NIX, hoe kom ik dan aan verkoopverklaring en wat bedoel je met kentekeninfo van het board uitprinten??

Re: Honda PC50 keuring

Geplaatst: 12 jul 2012 16:20
door NIX