Pagina 1 van 1

hoge uitlaat

Geplaatst: 23 aug 2011 22:08
door brasso
Ik heb bij leertouwer een 'originele' hoge uitlaat gekocht voor een honda ss50
Nu wil ik hem er op zeten past het voor geen meter, totaal anders dan mn hoge uitlaat die er op zat.
De afstand tussen het gat die op de verlengde blokbout zit en het begin van de uitlaatbocht is veel groter.

Nee ik heb niet via zoeken gezocht, en Ja ik verwacht normale antwoorden.

Re: hoge uitlaat

Geplaatst: 23 aug 2011 22:20
door Mano
Hoe groot is het verschil? (evt. met foto)

Re: hoge uitlaat

Geplaatst: 23 aug 2011 22:41
door CB50dude
Dat is gebruikelijk met immi uitlaten ze passen of je moet e passend maken.

Ik zou kortere blokbouten erin doen.

Re: hoge uitlaat

Geplaatst: 23 aug 2011 23:00
door Kippenverver
brasso schreef:Ik heb bij leertouwer een 'originele' hoge uitlaat gekocht voor een honda ss50
Nu wil ik hem er op zeten past het voor geen meter, totaal anders dan mn hoge uitlaat die er op zat.
De afstand tussen het gat die op de verlengde blokbout zit en het begin van de uitlaatbocht is veel groter.

Nee ik heb niet via zoeken gezocht, en Ja ik verwacht normale antwoorden.
Het klopt wat je zegt, de uitlaat die je hebt is hoogst waarschijnlijk wel gewoon origineel Honda, alleen zijn dat uitlaten van een latere serie, en die passen inderdaad niet zo goed als de eerste. Maar volgens mij moet hij wel goed passen als je van het ophangpunt boven je koppelingscarter een cm of 2 afzaagt/slijpt.

Re: hoge uitlaat

Geplaatst: 24 aug 2011 00:08
door NIX
Gewoon even lichtelijk bijbuigen in de bankschroef.

Re: hoge uitlaat

Geplaatst: 24 aug 2011 09:05
door ceedee
Ik heb bij mijn uitlaat die ophangingsbeugel eraf gehaald, vond ik mooier staan dan zo'n beugel waar dan geen bout doorheen komt. Blijft een beetje een kwestie van smaak vermoed ik.

Re: hoge uitlaat

Geplaatst: 24 aug 2011 15:41
door RobHonda
Die beugel zit er niet voor niks. Ik dacht ook dat het niet nodig was (pastte ook niet door langere cilinder) dus monteerde hem ook zonder de ophangbeugel bij het blok. Dit ging een hele tijd goed tot de uitlaat bij de bocht afscheurde.

Re: hoge uitlaat

Geplaatst: 24 aug 2011 16:01
door toerieteller
kennis van mij maakt ze passend door de bocht onder een deur te steken en dan buigen zoals je het hebben wilt.
handig! bij gebrek aan bankschroef!!
wat ook veel gasten doen is het gat openslijpen naar de kant waar het te krap is, en dan 2 ringen erbuitenop doen.

ja, en de hitteschild gaatjes zijn ..............!!!!!!!!!(losslijpen en er opnieuw aanbakken en dan met veel zinkverf behandelen).

maar beter leverbaar!! wat slecht/niet past, dan niet te krijgen!!!(zeg ik dan altijd maar)