Deze jongeman heeft net zijn kunstenaarsopleiding achter de rug en lijkt me zodoende het type dat euhm... genoeg tijd heeft.
Hij kan die slang beter in zijn bips stoppen en een paar goede scheten laten, lijkt me efficiënter.
Zonder gekkigheid, echt cool project!
Ik ben trouwens benieuwd hoeveel energie genoemde persoon gebruikt om dat methaangas uberhaupt in die houder te krijgen. Dat ding is flexibel en vult zich niet vanzelf maar heeft energie nodig om te worden opgeblazen.
Voor die 20km benzine, zeg verbruik 1:50=0,4l =80c bij 2 euro/l. Minimumloon ~tientje eenderde eraf voor belasting dat is dan toch wel 7 minuten werken.
Sorry, ik werk liever 7 minuten dan een dag in een vijver te prikken.
cor schreef: ↑12 jul 2021 13:46
Denk ook niet dat het gaat om geld te besparen maar om te laten zien dat het maken van brandstof ook milieuvriendelijk kan
In rwzi Breukelen draaide 40 jaar geleden al een gasmotor op methaangas. Dat is helemaal niets nieuws.
Maar het is natuurlijk wel milieuvriendelijk.
Als je het methaan verbrandt krijg je water en CO2. En CO2 is geloof ik minder erg als broeikasgas in vergelijking tot methaan.
Alles bij elkaar dus een positief verhaal. Iemand heeft een mooie dagbesteding én draagt een steentje bij aan het milieu.
Groeten,
Danny
Niet zeuren, de aarde is plat, en daar houden we het voorlopig op. Ga je over de rand dan val je er vanaf.